Vintage Auto Art

Vintage Auto Art - wystawa w galerii Kuratorium.

Witam,

Dzisiaj zamieszczam kilka zdjęć z wernisarzu wystawy Vintage Auto Art. Wystawa poświęcona jest klasycznej motoryzacji w interpretacji mojej i pana Antoniego Letkiego.

Imprezę otwierał gość specjalny — Krzysztof Hołowczyc. Płótna mojego autorstawa i akwarele pana Antoniego można oglądać w galerii Kuratorium w Warszawie przy ul. Siennej 43 do 4 marca 2014.

Jacek Moga

Podziel się:

Przeczytaj także:

Także w kategorii Blogi:

Euro X - gwóźdź do trumny emocji w motoryzacji Trochę luksusu dla każdego [cz.1] Jaka jest rzeczywista pojemność bagażnika w naszych wozach? Będzie grubo czy nie? Wspomnienie po latach, czyli test malucha na dystansie 19 tys. kilometrów O nazwach aut Pin-Up Racing Team - nowy zespół wyścigowy Giełda klasyków: Ferrari 275 GTB/4 ex-Romana Polańskiego O wujku Staszku, czyli opowieść o Dużym Fiacie Kreatywna technologia Citroëna [Notka z drogi] Strzelanie i podpalanie - czyli coś, co tygryski lubią najbardziej Nie patrzcie na wyniki Hyundaia bo są nieistotne Gumball 3000 w Warszawie - fotorelacja Skrzydlata legenda Honda CBF? Nie, dziękuję. Król Senna Vintage Auto Art w galerii Kuratorium O wyprawach motocyklowych i technikach jazdy Teraz możecie sobie ulżyć - Robert Kubica jest niebezpieczny! [Niedzielne popołudnie] Limity prędkości, rozmowy przez telefon oraz picie piwa Dużo mocy - samobójstwo czy większe bezpieczeństwo? Klasyczny rekin Wizjoner Chris Bangle i BMW serii 7 E65 Giełda klasyków: Paryskie boginie

Popularne w tym tygodniu:

Znane auta nieznanej marki, czyli CUPRA od nowa. Mitsubishi L200 Monster 2.4 DID 181 KM Instyle – test [wideo]