Legendy 24h Le Mans

Steve McQueen i Porsche 917 - legendarny aktor za kierownicą legendarnego auta w jednym z najwybitniejszych filmów przedstawiającym wyścigi samochodowe.

Steve McQueen za kierownicą Porsche 917 w 24 godzinnym wyścigu  na torze w Le Mans stworzył niezapomnianą kreację w historii kina.

Steve McQueen za kierownicą Porsche 917 w 24 godzinnym wyścigu na torze w Le Mans stworzył niezapomnianą kreację w historii kina.

Obrazy namalowane farbami akrylowymi na płótnie i akwarela na papierze.

Obrazy namalowane farbami akrylowymi na płótnie i akwarela na papierze.

Podziel się:

Przeczytaj także:

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy

Pokaż wszystkie komentarze

Także w kategorii Blogi:

Lightbary i halogeny w motocyklach – czy i kiedy dodatkowe oświetlenie jest zgodne z prawem? Mercedes-Benz C140 Nowe zadania dla straży miejskich – budowanie dobrych nawyków u kierowców Lampy do jazdy dziennej, doświetlenie zakrętów i żółta pozycja – co nowego w oświetleniu motocyklowym? Motocykle są wszędzie - i co z tego? [JC] Volkswagen Passat B8 - długo oczekiwana nowość Mercedes 450 SL (R107) - renowacja Toyota RAV4 2.5 Hybrid 4x4 Prestige - test [wideo] Vintage Auto Art Youngtimer Warsaw 2013 - piękno tkwi w szczegółach Formuła E - fotorelacja z dwóch rund Visa London ePrix [galeria zdjęć] Rusty Slamington na Essen Motor Show